GENERALNI SPONZOR

ZLATNI
SPONZOR

SPONZORI

PARTNERI

Program Dana hrvatskog kulinarstva

U nastavku donosimo cjelokupan program sa satnicama natjecanja u svim kategorijama, a preuzeti možete i raspored natjecanja u montažnim kuhinjama. Napominjemo da za sudionike koji dolaze iz udaljenijih krajeva i ne borave u hotelu postoji mogućnost promjene satnice natjecanja u kategorijama restoranskih jela kako bi u istom danu mogli sudjelovati u svim kategorijama koje su prijavili.

Svčanost dodjele medalja za većinu kategorija održati će se u utorak 29.11. u večernjim satima, ali natjecatelji koji taj dan neće biti u mogućnosti doći na dodjelu, primiti će priznanja ili medalje na dan kada su se natjecali, nakon 19 sati.

Program Dana hrvatskog kulinarstva

27.11. – NEDJELJA

Državno prvenstvo slastičara
6:00-19:00 Kategorija A (kolač), natjecanje
- ocjenjivanje u 14 i 18 sati, svi natjecatelji istovremeno

Državno prvenstvo kuhara

7:30 Kategorija S – natjecanje restorana, sastanak
8:00-14:00 natjecanje restorana u pripremi menija od 4 slijeda pred publikom
- degustacija uz kotizaciju od 12:00 svakih 30 minuta naredni slijed
14:00 Kategorija C (meni), sastanak
14:30-15:30 objava zadatka i pisanje recepture, natjecanje je u utorak od 15:00
15:30 Kategorija J (rižoto), sastanak
16:00-19:00 – natjecanja kuhara u pripremi rižota pred publikom
16:00 Kategorija A (hladno jelo), sastanak
16:30-19:30 natjecanja kuhara u pripremi hladnog jela, 1. dio rada (nastavak ujutro)

Popratni sadržaji
12:00-15:00 Turistički izlet u Ludbreg, besplatan za sudionike
- prijave na info pultu HKS-a do 11:00
13:30 Degustacija torti s Državnog prvenstva slastičara
- 20 kn porcija torte i kava
14:30-15:30 Podravkino natjecanje kuhara amatera, 2. grupa
20:00 Svečanost dodjele medalja i proglašenje Slastičarskog prvaka države
- zajednička fotografija svih sudionika
- domjenak za sudionike Dana hrvatskog kulinarstva

Sastanci tijela HKS-a
19:00 Sastanak Sekcije slastičara HKS-a

Radionice (uz kotizaciju) - dodatne informacije
9:00-13:00 Jela iz woka i showcooking
9:00-13:00 Hrvatska autohtona kuhinja: Sjeverozapadna Hrvatska
9:00-13:00 Nugati i praline

28.11. – PONEDJELJAK

Državno prvenstvo kuhara
6:00-19:00 nastavak natjecanja u pripremi hladnog jela (kategorija A)
- ocjenjivanje malih hladnih zalogaja u 15 sati
- ocjenjivanje svečane hladne plate u 19 sati
7:30 Kategorija S – natjecanje restorana, sastanak
8:00-14:00 natjecanje restorana u pripremi menija od 4 slijeda pred publikom
- degustacija uz kotizaciju od 12:00 svakih 30 minuta naredni slijed
8:00 Kategorija G (Meni – Hrvatska kulinarska baÅ¡tina), sastanak
8:30-11:30 natjecanja u pripremi tradicijskih jela
11:30 Kategorija F (jednostavni topli obrok), sastanak
12:00-17:30 natjecanja u pripremi jednostavnog toplog obroka
14:30 Kategorija K (jelo od ribe), sastanak
16:00-20:00 natjecanja u kategoriji K

Popratni sadržaji
14:30-15:30 Podravkino natjecanje kuhara amatera, 3. grupa
18:00-19:00 Okrugli stol na temu „Autohtona kuhinja Varaždinske županije“
20:00 Večera „Zlatna nimfa“ za sudionike i uzvanike
- razgled eksponata s natjecanja
- degustacija hladnih plata i predjela s natjecanja kategorije A
- degustacija autohtonih jela Varaždinske županije

Radionice (uz kotizaciju) - dodatne informacije
9:00-13:00 Hrvatska autohtona kuhinja: Istra i Kvarner
9:00-13:00 Pastillage
15:00-19:00 Hrvatska autohtona kuhinja: Slavonija

29.11. – UTORAK

Državno prvenstvo kuhara

6:30 Kategorija B (glavno jelo), sastanak
7:00-14:00 – natjecanje u pripremi glavnog jela od ribe list te glavnog jela od prepelice
- ocjenjivanje svakih 5 minuta jedan natjecatelj od 10 i 12 sati

7:00 Kategorija D (bolnički meni), sastanak – PROMJENA
7:30-11:30 – natjecanje u pripremi bolničkog menija od 3 slijeda

8:45 Kategorija L (jelo od mesa), sastanak
9:00-13:00 – natjecanje kuhara u pripremi jela od puretine, pred publikom

14:00 Kategorija E (meni za mlade), sastanak – PROMJENA
14:30-17:30 – natjecanje u pripremi menija od 3 slijeda za mlade

13:30 Kategorije M (tjestenina), N (vegansko jelo), O (jelo bez glutena), sastanak
14:00-15:00 – natjecanje u pripremi veganskog jela, pred publikom
15:00-16:00 – natjecanje u pripremi jela bez glutena, pred publikom
16:00-19:00 – natjecanje u pripremi jela od tjestenine, pred publikom

14:30 Kategorija C (meni), preuzimanje namirnica
15:00-21:00 natjecanja kuhara u pripremi menija od 4 slijeda

14:45 Kategorija H (artistika od voća i povrća), sastanak
15:00 – natjecanje u izradi skulpture ili aranžmana od voća i povrća
- moguć rad kroz noć do ocjenjivanja u srijedu u 11 sati

Popratni sadržaji
12:00-13:30 Moderni trendovi u bolničkoj kuhinji – PROMJENA
13:00-14:00 Podravkino natjecanje kuhara amatera, finale
15:30-17:00 Predavanje: Svjetska kulinarska natjecanja

21:00 Svečanost dodjele medalja u svim završenim kategorijama

Radionice (uz kotizaciju) - dodatne informacije
9:00-13:00 Hrvatska autohtona kuhinja: Središnja Hrvatska
13:00-17:00 Ledene skulpture
15:00-19:00 Vegetarijanska kuhinja
15:00-19:00 Sirevi i jela sa sirevima

Sastanci radnih tijela HKS-a
13:00-14:00 Sastanak Sekcije ocjenjivača
14:00-15:00 Sastanak Sekcije žena
15:00-17:00 Sastanak Upravnog i Nadzornog odbora
18:00 Sastanak Časnog suda
19:00-20:00 Sastanak članova Hrvatske kulinarske akademije

30.11. – SRIJEDA

Državno prvenstvo kuhara
11:00 natjecanje u kulinarskoj artistici

Sastanci tijela HKS-a

9:00 Izborna sjednica skupštine HKS-a
11:15-11:45 Osnivanje Carving sekcije

Popratni sadržaji

9:00-12:00 Prezentacija izrade skulpture od leda
13:00 Završni ručak sa dodjelom medalja i proglašenjem Kuharskog prvaka države

Preuzmite cijeli program u word dokumentu te raspored natjecanja u montažnim kuhinjama u excel dokumentu.


URED HKS

Radno vrijeme Ureda: pon. - pet. 10:00 - 14:00

042/300-022
042/313-700
Aleja kralja Zvonimira 1, 42000 Varaždin
hks@kuhar.hr

recepti

Hladno predjelo

zlatni grozd - 099

Autor: ROZALIJA NERALIĆ


Toplo predjelo

toplo predjelo 2

Autor: Grozdana Bohorč


Glavno jelo

B02 - Marko Jovanović - 02

Autor: MARKO JOVANOVIĆ


Desert

C03 - Marko Jovanović - 03

Autor: MARKO JOVANOVIĆ