GENERALNI SPONZOR

ZLATNI
SPONZOR

SPONZORI

PARTNERI

Program 9. Dana hrvatskog kulinarstva

Dani hrvatskog kulinarstva, najveće događanje kulinarske struke, ove će se godine održavati od 30. studenog do 05. prosinca u hotelu Minerva u Varaždinskim Toplicama. Deveto izdanje manifestacije obuhvatit će 9. Državno prvenstvo kuhara, 4. Državno prvenstvo slastičara te 7. Kamelija kup, natjecanje učenika.
U nastavku Vam donosimo kompletan program ovogodišnjih dana kulinarstva, a ukoliko želite preuzeti dokument, kliknite ovdje

30.11. – PETAK

Kamelija kup – natjecanje učenika

Do 11:00         dolazak i smještaj učenika – Kamelija kup

11:00-11:30     Kamelija kup, sastanak

11:30-12:30     Ručak

12:30-13:30     Kamelija kup, pred priprema za prve dvije grupe (u kuhinji)

13:30 – 16:30  Kamelija kup – prva grupa – montažne kuhinje

Obrtnička škola Koprivnica

S.S.Š. Kralja Zvonimira ,Knin

S.S.Š. Vinkovci

17:30 – 20:30 Kamelija kup – druga grupa – montažne kuhinje

Škola za tur., ug. i trg., Pula

Tur.ugo i prehr. škola Bjelovar

S.Š. Eugena Kumičića, Rovinj

 

21:00               Kamelija kup, komentar radova

21:00-22:00     Večera
Državno prvenstvo slastičara

10:30-11:00     Kategorija D (slastičarski eksponat), sastanak

11:00-13:00     postavljanje eksponata

13:00               Ocjenjivanje kategorije D

13:30               Kategorija C (torta), sastanak i rad kroz noć

Popratni sadržaji

Radionice (uz kotizaciju)

Finger food -mali zalogaji – za profesionalce
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

Dekoracije od voća i povrća – napredna razina – za profesionalce
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

 

01.12. – SUBOTA

 

Kamelija kup – natjecanje učenika

 

07:00-07:30     Kamelija kup sastanak

07:30-08:30     Kamelija kup, pred priprema za druge dvije grupe (u kuhinji)

 

8:30-11:30       Kamelija kup – treća grupa – montažne kuhinje

Gospodarska škola Buje

Ug., Tur. Škola Osijek

Ug. Tur. Učilište Zagreb
12:00 – 15:00  Kamelija kup – četvrta grupa– montažne kuhinje

Gospodarska škola Varaždin

Srednja Škola Prelog
14:00 – 15:30  ručak za sudionike Kamelije kupa

15:30               Kamelija kup, komentar radova

16:00               Svečanost dodjele medalja i proglašenje rezultata Kamelija kupa

 

Državno prvenstvo slastičara

10:00               Kategorija C (torta), ocjenjivanje

10:30               Kategorija B (desert), sastanak

11:00-17:00     Kategorija B (desert), natjecanje

Ocjenjivanje u 14:00 i 16:00

16:00               Kategorija E (Restoranski desert), sastanak

16:30-18:30     Kategorija E (Restoranski desert) – montažne kuhinje 1. grupa

Ocjenjivanje u 18:30

20:00-21:00     Večera

 

Sastanci radnih tijela HKS-a:

20:00               Sastanak sekcije slastičara

Popratni sadržaji

11:00 – 14:00    – Srednja škola Biograd na Moru – prezentacija škole i degustacija pripremljenih jela – montažna kuhinja

15:00 – 16:00    – izložba i degustacija torta sa slastičarskog prvenstva Hrvatske

Cijena: 20 kn (cijena uključuje kavu i tortu)

 

Radionice (uz kotizaciju)

Autohtona kuhinja – hrvatske slastice – za profesionalce
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

Vegetarijanska kuhinja – za amatere
otkazano

 

02.12. – NEDJELJA

 

Državno prvenstvo slastičara

06:00-19:00     Kategorija A (kolač, slatki pladanj), natjecanje

-         ocjenjivanje A1 (kolač) u 14

-         ocjenjivanje A2 (slatki pladanj) u 18 sati

13:00-15:00     Ručak

Državno prvenstvo kuhara

09:00                           natjecanje restorana u kategoriji M – Restoranski meni– pred publikom – sastanak

09:30-15:00     natjecanje restorana u kategoriji M – Restoranski meni– pred publikom

Bacchus tim

Hotel Minerva

Hotel Turist

 

15:30               sastanak kuhara u kategorijama J – pred publikom

16:00-18:00     natjecanja kuhara u kategorijama J – pred publikom – 1. grupa

16:40   ocjenjivanje J – Egrović Ivan

17:10   ocjenjivanje J – Zec Denis

17:40   ocjenjivanje J – Novosel Silvio

 

13:30               sastanak kuhara u kategoriji C

14:00-16:00     pisanje receptura u kategoriji C

 

16:00               sastanak kuhara u kategoriji A

16:30-19:30     natjecanja kuhara u kategoriji A (hladna plata) – 1. dio

 

20:00               Svečanost dodjele medalja i proglašenje Slastičarskog prvaka države

- party za sudionike Dana hrvatskog kulinarstva

- zajednička fotografija svih sudionika
Popratni sadržaji

18:30 – 19:30    Prezentacija u organizaciji Nordic Seafood: Ribe i Plodovi Mora u Modernoj Europskoj Kuhinji

Radionice (uz kotizaciju)

Autohtona kuhinja – hrvatske slastice – za amatere
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

Dekoracije od voća i povrća- za amatere
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

 

03.12. – PONEDJELJAK

 Državno prvenstvo kuhara

6:00-19:00       natjecanja u kategoriji A (hladna plata) – 2. dio

19:00   Ocjenjivanje kategorije A

 

09:00               sastanak kuhara u kategoriji F (jednostavni topli obrok)

09:30-12:00     natjecanja u kategoriji F (jednostavni topli obrok)

10:30   Ocjenjivanje F1

11:15   Ocjenjivanje F2

12:00   Ocjenjivanje F3

 

10:00-12:00     natjecanja kuhara u kategorijama J – pred publikom – 2. grupa

10:40   ocjenjivanje J – Aleksandar Stevanović

11:10   ocjenjivanje J – Glavica Erich

11:40   ocjenjivanje J – Furjan Danijel

 

12:00-14:00     Ručak

 

14:00-16:00     natjecanja kuhara u kategorijama J – pred publikom – 3. grupa

14:40   ocjenjivanje J – Makovec Ivica

15:10   ocjenjivanje J – Galjevski Predrag

15:40   ocjenjivanje J – Husičić Rusmin

 

14:30               sastanak kuhara u kategoriji G (meni: baština)

15:00 –            natjecanje kuhara u kategoriji G (meni: baština)

15:50   Ocjenjivanje – G predjelo

16:25   Ocjenjivanje – G glavno jelo

17:00   Ocjenjivanje – G desert

 

18:00               sastanak kuhara u kategoriji D (bolnički meni)

18:30               sastanak kuhara u kategoriji E (meni za mlade)

19:30               sastanak kuhara u kategoriji B (glavno jelo)

 

20:00            Svečana večera Dana hrvatskog kulinarstva – Zlatna Nimfa (Rotary, Lions, sponzori itd.)

- degustacija hladnih plata i predjela kategorije A

- degustacija autohtonih jela Varaždinske županije

 

Popratni sadržaji

18:30 – 19:30                PODRAVKA – promocija i degustacija jela pripremljenih od Podravkinih proizvoda

Radionice (uz kotizaciju)

Jela iz woka – za profesionalce

vrijeme održavanja: 09:00 – 13:00 sati


Jela iz woka – za amatere

vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

 

04.12. – UTORAK


Državno prvenstvo kuhara

 06:00-8:00       natjecanja u kategoriji D (bolnički meni)

08:00       Ocjenjivanje

06:30-08:30     natjecanja kuhara u kategoriji E (meni za mlade)

08:30   Ocjenjivanje

 

09:00-14:00     natjecanja kuhara u kategoriji B (glavno jelo)

12:00   Ocjenjivanje B1

14:00   Ocjenjivanje B2

 

12:00-14:00     Ručak

 

15:00-21:00     natjecanja kuhara u kategoriji C (meni)

17:00   Ocjenjivanje C1

18:00   Ocjenjivanje C2

19:00   Ocjenjivanje C3

20:00   Ocjenjivanje C4

 

10:00-12:00     natjecanja kuhara u kategorijama J – pred publikom – 4. grupa

10:40   ocjenjivanje J – Faflja Alen

11:10   ocjenjivanje J – Lorenco Marušić

11:40   ocjenjivanje J – Gluhak Dean

 

18:30               sastanak kuhara u kategorijama H i I

19:00               natjecanje kuhara u kategorijama H i I (kulinarska umjetnost „Voće i povrće“ i                       „Skulptura“)

 

18:30-20:00     Večera

20:30               Svečanost dodjele medalja u kategorijama A, B, D, E, F, G, J, M

 

Sastanci radnih tijela HKS-a:

11:00               Sastanak sekcije žena

16:00               Sastanak sekcije za artistiku

16:45               Nadzorni odbor

17:30               Upravni odbor


Popratni sadržaji

19:00 – 20:00                PODRAVKA – promocija i degustacija jela pripremljenih od Podravkinih proizvoda

 

Radionice (uz kotizaciju)

Kulinarska umjetnost – skulpture od maslaca  – za profesionalce
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

Hrvatska autohtona kuhinja Primorsko goranske županije – za amatere
vrijeme održavanja: 16:00 – 20:00 sati

 

05.12. – SRIJEDA

 

09:30               sastanak natjecatelja u K i L (Hladni eksponat i Hladni stol)

10:00–12:00    natjecanje u kategorijama K i L (Hladni eksponat i Hladni stol)

12:00   ocjenjivanje u kategorijama K i L (Hladni eksponat i Hladni stol)

 

11:00               ocjenjivanje kulinarske umjetnosti H i I

 

13:00               Završni ručak sa dodjelom medalja i proglašenjem Kuharskog prvaka države

- ručak s buffet stola priprema prošlogodišnji kuharski prvak države – Anđelko Levanić

 

Sastanci radnih tijela HKS-a:

09:00               Skupština HKS-a

11:30 – 12:30 sastanak Sekcije ocjenjivača

10:30 – 11:30  sastanak Akademici

 


URED HKS

Radno vrijeme Ureda: pon. - pet. 10:00 - 14:00

042/300-022
042/313-700
Aleja kralja Zvonimira 1, 42000 Varaždin
hks@kuhar.hr

recepti

Hladno predjelo

a03 - zeljko kukucka 03

Autor: ŽELJKO KUKUČKA


Toplo predjelo

toplo predjelo 2

Autor: Grozdana Bohorč


Glavno jelo

B03 - Snježana Blažičko - 05

Autor: SNJEŽANA BLAŽIČKO


Desert

C01 - Rozalija Neralić - 05

Autor: ROZALIJA NERALIĆ